اطلاعیه فروشگاه

طرح سوالات یا پیشنهادات از طریق: آی دیِ تلگرام: ketomethodadmin@ ایمیل: ketomethod@gmail.com

پنج استراتژی برای خروج از استپ وزنی در کتو

پنج استراتژی برای خروج از استپ وزنی در کتو

گاهی با اجرای طولانی مدت سبک کتوژنیک، بدن شما در یک وزن خاص متوقف می شود و با وجود اینکه شما همه اصول و قواعد کتو را دقیقا رعایت می کنید، نمی توانید به روند کاهشی قبلی خود بازگردید. این حالت را اصطلاحا weight loss plateau یا استاپ وزنی می نامند.

در چنین حالتی شما نیاز به یک شوک کوچک متابولیک دارید تا بتوانید چرخه استاپ وزن را شکسته و از آن خارج شوید. راهکارهای بسیاری برای خروج از چرخه استاپ وزنی وجود دارد، که در این جزوه راهنما 5 مورد از مهمترین استراتژی های شوک به طور کامل شرح داده شده است.

 

نکته: تهیه این محصول تنها به دوستانی که تجربه سبک کتوژنیک را داشته اند، توصیه می شود. اگر به تازگی با کتو آشنا شده اید پیشنهاد ما خرید برنامه رژیم لاغری کتوژنیک [نسخه کامل] یا مراجعه به کانال آموزشی ما در تلگرام می باشد.

 

  این فایل با فرمت PDF و در 20 صفحه ارائه شده است



پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 19,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
KETO5ShockStrategy_2060648_1337.zip708.6k





برنامه رژیم لاغری کتوژنیک [نسخه کامل]

برنامه رژیم لاغری کتوژنیک [نسخه کامل]   فرمت: پی دی اف  تعداد صفحات:181   رژیم کتوژنیک چیست؟ رژیم کتوژنیک یا به طور مخفف کتو، یک متد رژیمی جدید است که در آن مصرف کربوهیدرات کاهش یافته و مصرف چربی ها افزایش می یابد. ضمنا مصرف پروتئین ها نیز تا حدی تعدیل می شود. چنین رویکردی در نهایت بدن را به یک وضعیت متابولیکی خاص به نام "کتوسیس" می رساند، که به آن متابولیسم چربی سوز نیز می گویند. بطور ...

توضیحات بیشتر - دانلود 390,000 ریال
تماس با ما